everest budownictwo oferta

Oferta

Bogata

Nasze usługi

Oferujemy szeroko pojęte usługi budowlane oraz remontowe, w tym m.in. budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe, termomodernizację, usuwanie azbestu i wiele innych. Poniżej zobaczysz pełny opis naszej oferty. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami.

Budownictwo

Kompleksowo realizujemy inwestycje z zakresu budowy, rozbudowy, modernizacji oraz adaptacji budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych czy osiedli mieszkaniowych. Działamy również w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa przemysłowego oraz drogowego (budowa dróg, parkingów, chodników). Oferujemy usługi z zakresu prac ziemnych, budowy sieci zewnętrznych (wodociągowych, kanalizacyjnych, elektrycznych i gazowych), a także usługi koparko-ładowarką i transport ciężarowy.

Alpinizm przemysłowy

Tam, gdzie nie sprawdzi się rusztowanie czy platforma, potrzebne są umiejętności i sprzęt, który umożliwi realizację niezbędnych prac w trudnodostępnych miejscach. Wykonujemy usługi budowlane na każdej wysokości przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Z wykorzystaniem wiszących stanowisk alpinistycznych oferujemy m.in.: montaże i demontaże konstrukcji, nadajników, kominów stalowych, reklam, instalacji; przeglądy techniczne, konserwacje i remonty obiektów wysokich, a także czyszczenie ciśnieniowe elewacji oraz konstrukcji, odśnieżanie dachów, usuwanie nawisów śnieżnych i sopli lodowych.

Termomodernizacja

Najlepszym sposobem na zwiększenie efektywności energetycznej budynku, a tym samym obniżenie kosztów jego eksploatacji, jest wykonanie prac termomodernizacyjnych. Zajmujemy się docieplaniem i izolacją ścian zewnętrznych, dachów i stropodachów oraz stropów – a wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnych, sprawdzonych i efektywnych systemów dociepleń.

Czyszczenie strumieniowo-ścierne

Mechaniczne czyszczenie powierzchni to ważny proces w ich odnawianiu i konserwacji. Matowa i odtłuszczona powierzchnia doskonale przyjmuje farby podkładowe i powłoki konserwujące, co przyczynia się do przedłużenia jej żywotności i zwiększenia wytrzymałości na warunki atmosferyczne i inne. Wśród naszych usług znajdziesz obróbkę strumieniowo-ścierną na sucho i na mokro, w tym piaskowanie, igłowanie oraz opukiwanie narzędziami pneumatycznymi, a także oczyszczanie oraz mycie hydrodynamiczne.

Prace antykorozyjne

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zarówno do przygotowania powierzchni jak i aplikacji wyrobów malarskich, w tym nowoczesnych zestawów farb grubopowłokowych. W doborze odpowiednich środków współpracujemy z czołowymi producentami farb i wyrobów malarskich stosowanych do tzw. ciężkiej antykorozji. Wykonujemy prace w zakresie: antykorozji ciężkiej konstrukcji stalowych i betonowych, gazociągów, rurociągów, antykorozji w wysokich stojących zbiornikach z wejściem przez niewielkie włazy, antykorozji kominów, przygotowywania zbiorników zamkniętych pod rewizje Urzędu Dozoru Technicznego.

Reprofilacja
i wzmacnianie konstrukcji żelbetonowych

Usunięcie betonu uszkodzonego korozją, oczyszczenie stali zbrojeniowej i uzupełnienie powstałych ubytków tzw. zaprawami naprawczymi to działania, które podejmujemy przy naprawach mostów, ścian i kominów. Odpowiednie przygotowanie podłoża, dobranie najskuteczniejszej metody reprofilacji, także w przypadku głębokich ubytków oraz umiejętne wykonanie powłoki zabezpieczającej, dopasowanej każdorazowo w zależności od sposobu eksploatacji obiektu, to kluczowe kwestie, do których przykładamy baczną uwagę.

Cięcie betonu

Oferujemy cięcie konstrukcji betonowych, żelbetowych, kamienia i innych materiałów wykorzystywanych w budownictwie przy użyciu techniki diamentowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn możemy wykonywać cięcia pod dowolnymi kątami zarówno w pionie jak i w poziomie, wycinać otwory okienne i drzwiowe, cięcia przy ścianie, a także cięcia schodów i szczelin wszelkich typów. Tę technikę stosujemy także przy cięciu nawierzchni, takich jak posadzki czy nawierzchnie dróg. Bezudarowa metoda wykonywania cięcia stosowana jest najczęściej przy wyburzeniach, adaptacjach, modernizacjach i remontach istniejących obiektów, bez wywoływania hałasu i powstawania wibracji oraz zapylenia. Pozwala na bezpieczne i bezwstrząsowe wycięcie elementów konstrukcji, eliminując ryzyko naruszenia struktury nośnej obiektu oraz dając możliwość przeprowadzenia robót w trudno dostępnych miejscach oraz w pobliżu czynnych instalacji.

Demontaż azbestu

Oferujemy wszelkie usługi związane z unieszkodliwianiem wyrobów azbestowych: od oceny stopnia zagrożenia, przez zabezpieczania preparatami impregnującymi, po ich usuwanie, transport i utylizację. Wykonujemy również zabezpieczenia oraz renowacje elewacji wykonanych z płyt azbestowo-cementowych poprzez naniesienie powłok malarskich zabezpieczających emisję pyłów respirabilnych. Nasze sprawne i zgodne z zasadami bezpieczeństwa działania w tym zakresie to zasługa przeszkolonej i wykwalifikowanej załogi, posiadającej stosowne uprawnia. Aby zminimalizować niekorzystne oddziaływanie wytworzonych odpadów na środowisko, ściśle współpracujemy z instytucjami badawczymi, a umowy z firmą transportową oraz składowiskiem odpadów niebezpiecznych posiadającymi niezbędne zezwolenia gwarantują prawidłowe postępowanie z odpadami.

Wzmocnienia ścian

We współpracy z producentami systemów profesjonalnych kotew realizujemy proces poprawy bezpieczeństwa eksploatacji budynków wielorodzinnych, wykonanych w technologiach systemowych typu OWT, FADOM PTI, w których pojawił się problem w postaci korozji wiązań płyt osłonowych. Wielkowymiarowe, trójwarstwowe płyty wzmacniamy poprzez połączenie ścian osłonowych ze ścianą nośną specjalistycznymi kotwami ze stali nierdzewnej, osadzonymi na żywicach poliwinylowych lub epoksydowych.

Modernizacja
i renowacja balkonów

Dla zabezpieczenia balkonów i tarasów przed działaniem czynników atmosferycznych, oferujemy wykonanie i montaż zadaszeń opartych na konstrukcjach stalowych lub aluminiowych pokrytych płytami poliwęglanowymi. To dobry sposób na uniknięcie konieczności przeprowadzania kolejnych remontów i zwiększenie komfortu naszego mieszkania. Nasza oferta obejmuje także naprawy i zabezpieczenia elementów balkonów, loggii i tarasów, w tym m.in. wzmocnienia płyt stropowych, reprofilację ubytków w elementach żelbetonowych, naprawę rys w płytach balkonów za pomocą iniekcji, izolację płyt balkonowych, wymianę obróbek blacharskich, naprawę elementów stalowych balustrad, wymianę niektórych elementów, spawanie oraz zabezpieczenie antykorozyjne.